Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd
Ana sayfa

Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd

Çin Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd Sertifikalar
Çin Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd Sertifikalar
Çok iyi bir şirket.

—— Jone Smith

Tek kullanımlık yüz siperinin kalitesinden gerçekten memnunum.

—— Bay Li

Ben sohbet şimdi

Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd

1 2 3
Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : KAILI
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : >100000000
İhracat p.c : < 10%

Taizhou KAlLI Ceramic Cartridge Co, Ltd. is a professional manufacturer of Disposable Protective Goggles and other Disposable Medical Supplies,We are equipped with advanced production facilities and has qualified technicians and senior managers. Taizhou KAlLI Seramik Kartuş Co, ltd Tek Kullanımlık Koruyucu Gözlük ve diğer Tek Kullanımlık Tıbbi Malzemeleri profesyonel bir üreticisidir, biz gelişmiş üretim tesisleri ile donatılmıştır ve kalifiye teknisyen ve üst düzey yöneticileri vardır. We owns its own molding department with CNC, milling machines. CNC, freze makineleri ile kendi döküm departmanına sahibiz. 29 sets of injection machines and an automatic UV spray line make us strong capacity. 29 set enjeksiyon makinesi ve otomatik UV püskürtme hattı bizi güçlü bir kapasite haline getiriyor. Under strict processing control and advanced technology, we have gained trust and recognition from customers in the markets of South America, Southeast Asia,Mid East, Central America, Northern Europe, Southern Europe, South Asia because of our high quality products, competitive prices and the professional services. Sıkı işleme kontrolü ve ileri teknoloji altında, yüksek kaliteli ürünlerimiz, rekabetçi fiyatlar ve profesyonel hizmetler.

 

besides,we are a professional manufacturer of ceramic Cartridge. ayrıca, biz profesyonel bir üreticisi seramik Kartuş. Ceramic Cartridge design, development, production and sales In one of the Ceramic Cartridge business. Seramik Kartuş tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve satışı Seramik Kartuş işlerinden birinde. The company is located in Jinqing Town, east of Luqiao district of Taizhou city Zhejiang province China, east of the China East Sea, the elegant environment, Convenient transportation, the company covers an area of 30 acres and currently employs more than 100 people, the current annual output of more than 20 milion sets. Şirket Jinqing Town, Taizhou şehir Zhejiang eyaleti Çin'in doğusunda, Çin Doğu Denizi, zarif çevre, rahat ulaşım, Luqiao bölgesinin doğusunda yer almaktadır, şirket 30 dönümlük bir alanı kaplamaktadır ve şu anda 100'den fazla kişi istihdam etmektedir, 20 milyondan fazla setleri mevcut yıllık çıktı. Products in strict accordance with the people Republic of china GB18145-2014 standard implementation of the production,100% Çin halkına sıkıca uygun ürünler üretim GB18145-2014 standart uygulaması, 100%
of the high and low gas pressure through the pertormance test. yüksek ve düşük gaz basıncının pertorisite testi ile With a sound quality inspection system and Quality assurance capabilities, strict implementation of ISO quality management requirements. Sağlam bir kalite kontrol sistemi ve Kalite güvence yetenekleri ile ISO kalite yönetimi gereksinimlerinin sıkı bir şekilde uygulanması.
Fransız ACS, Almanya KTW, Avrupa CE ve diğer yabancı sertifikalar olmuştur.
And actlvely learn to integrate into the scale of domestic and foreign enterprises advanced management concepts and management models. Ve yerli ve yabancı işletmelerin gelişmiş yönetim kavramları ve yönetim modelleri ölçeğine entegre öğrenmek. Striving for a modern first-class corporate image. Modern, birinci sınıf bir kurumsal imaj için çabalamak.

İletişim bilgileri
Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Hou

Tel: +8615606578581

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)