Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd
Ana sayfa

Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd Fabrika turu

Çin Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd Sertifikalar
Çin Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd Sertifikalar
Çok iyi bir şirket.

—— Jone Smith

Tek kullanımlık yüz siperinin kalitesinden gerçekten memnunum.

—— Bay Li

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  1. Biz OEM hizmet sunuyoruz, özelleştirilmiş tasarım, logo / marka ve ambalaj mevcuttur.
  2. Advanced üretim ekipmanları, sıkı kalite kontrol sistemi ve geliştirilmiş ürün muayene süreci.
  3. ekspres hesabınız altında Ücretsiz Örnek sunulabilir.
  4. More than 10 years experience in North America, Europe, Southeast Asia and Middle East market. 4. Kuzey Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya ve Orta Doğu pazarında 10 yıldan fazla deneyim. Our products are popular in hospitals, clinics and laboratories. Ürünlerimiz hastaneler, klinikler ve laboratuvarlarda popülerdir.
  5. Biz yüz maskeleri, cerrahi önlük, ayakkabı kapakları, cerrahi kapaklar, gazlı bez, vb gibi tıbbi sarf çeşit sunuyoruz.

   

  Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd fabrika üretim hattı 0

 • OEM / ODM

  Tasarım Hizmeti:
  We can provide OEM/ODM service. Biz sağlayabilir OEM / ODM hizmeti. We also cooperate with famous brand, such as Disney, Walmart and Gearbest and so on. Ayrıca Disney, Walmart ve Gearbest gibi ünlü markalarla işbirliği yapıyoruz. If you have any needs for your new product or wish to make further improvements, we are here to offer support. Yeni ürününüz için herhangi bir ihtiyacınız varsa veya daha fazla iyileştirme yapmak istiyorsanız, destek sunmak için buradayız.

   

  Ürün Örnekleme:
  One of the biggest worries when purchasing from a Chinese supplier, especially for the first time. Çinli bir tedarikçiden, özellikle ilk kez satın alırken en büyük endişelerden biri. Our samples procedure takes away your worry. Bizim örnekleri prosedürü endişe götürür.

   

  Kalite kontrol:
  We have experineced and strict QC team to control the quality. Biz experineced ve sıkı QC ekibi kalitesini kontrol etmek. To gurantee high-quality products sent to our customers. Müşterilerimize gönderilen yüksek kaliteli ürünleri temin etmek.

 • Ar-Ge

  Mezunlar tarafından oluşturulan güçlü bir Ar-Ge ekibi ile kullanıcılar için yenilikçi çözümler sunmaya kararlıyız.
  doctors. doktorlar. The service team is adequately qualified to offer training and service on the installation and maintenance for the full Servis ekibi, kurulum ve bakım hakkında tam olarak eğitim ve hizmet sunmaya yetkin niteliktedir.
  range of products. ürün çeşitliliği. Engineers are experienced on hands-on design, manufacturing, testing and troubleshooting. Mühendisler, uygulamalı tasarım, üretim, test ve sorun giderme konularında deneyimlidir.

   

İletişim bilgileri
Taizhou Kaili Ceramic Cartridge Co. ,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Hou

Tel: +8615606578581

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)